Anadolu Sigorta

Sigortanızı bulun, öğrenin ve satın alın

anadolu sigorta anlaşmalı hastaneler, anadolu sigorta hasar dosya sorgulama, anadolu sigorta iletişim, anadolu sigorta hasar ihbar, anadolu sigorta, anadolu sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler, anadolu sigorta anlaşmalı servisler, anadolu sigorta sağlığım cepte, anadolu sigorta kasko, anadolu sigorta ferdi kaza sigortası, anadolu sigorta 7/24, anadolu sigorta müşteri hizmetleri

Anadolu Sigorta, bir özel sektör sigorta şirketi olarak kurulduğu günden bu yana Türkiye’de sektörün gelişmesinde ve bu gelişmeye paralel olarak ülkenin sosyoekonomik ortamının modernleşmesinde önemli bir rol oynamıştır. Ayrıca, bugün güçlü bir sermaye tabanı ve gelişmiş altyapısı ile sigortacılık bilincinin Türkiye’de yaygınlaştırılmasını teşvik ederken, “Asla Kaybetme” ilkesiyle müşteri memnuniyeti odaklı sigortacılıkta öncü bir yaklaşım benimsemektedir.

Anadolu Sigorta anlaşmalı hastaneler, hasar dosya sorgulama, anlaşmalı servisler, poliçe sorgulama ile ilgili linkleri burada bulabilirsiniz. Ve daha birçok işlem için Sigortamı Bul, Anadolu Sigorta’ya 7/24 telefon ya da internet üzerinden ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri iletişim merkezi bilgilerini tek çatı altında topladı.

Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Anadolu Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası poliçenizi kullanarak dilediğiniz hekim ve anlaşmalı hastaneleri seçmenin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Yurtiçi ve yurtdışında kaza veya hastalık sonucu oluşan tüm yataklı ve ayakta tedaviler tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamındadır. Anadolu Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası için en uygun fiyat ve yüksek kalite vadetmekte.

Özel Sigorta Fiyatları

Özel Sağlık Sigortası Nedir, Neleri Kapsar, Fiyatları Ne Kadar?

Sağlık Sigortası Çeşitleri, Teminatları ve Ücretleri

anadolu sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, anadolu sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler

Bunların dışında Anadolu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası avantajlarından biri olarak, sağlığınız hakkında farklı branşlardan onlarca uzman hekimden randevu alabilir, dilediğiniz uzmanla görüntülü görüşebilirsiniz. Söz konusu acil bir durumsa yine uzman bir hekim ile görüşme ihtiyacı duymanız durumunda uygun olan hekimlerden hızlıca destek alabilirsiniz.

Anadolu Sigorta uzman hekim desteği için tıklayın

Tamamlayıcı sağlık sigortasının yanı sıra, Anadolu Sigorta’nın özel sağlık sigortası poliçesi de oldukça avantajlıdır. Özel sağlık sigortasında hastalık veya kaza sonucu oluşan masraflarınızın tamamı sigorta tarafından karşılanır. Dolayısıyla Anadolu Sigorta’nın sunduğu birçok sağlık sigortası alternatifi ile kendinizin, ailenizin ve sevdiklerinizin sağlığını güvence altına alabilirsiniz.

Prim ödemeleriniz için de şirket 2022 yılı için oldukça avantajlı kampanyalar düzenlemektedir. Buna göre Anadolu Sigortalı sigortalılar, primlerini Türkiye İş Bankası veya Ziraat Bankası Maksimum kredi kartları ile öderlerse, %0,5’lik maxipuan fırsatını da değerlendirme imkânı bulabilirler. Hem Anadolu tamamlayıcı sağlık sigortası hem de diğer sağlık poliçeleri hakkında detaylı bilgiye web sitelerinden veya bulunduğunuz ildeki en yakın acenteyle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

Anadolu Sigorta Anlaşmalı Hastaneler

anadolu sigorta anlaşmalı hastaneler, anadolu sigorta anlaşmalı kurumlar, anadolu sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler

Anadolu Sigorta, anlaşmalı hastaneler ve nöbetçi eczaneleri kolayca sorgulamanızı sağlayan bir online sisteme sahiptir. Ayrıca Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kaydı olanlar için sağlık danışmanları ile online iletişim imkânı da sunmaktadır. Ve yine poliçe sorgulama yaparak sözleşme detaylarına ulaşmak, anlaşmalı hastaneler listesini görüntülemek kadar kolaydır.

Anadolu Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler için tıklayın

 • Anadolu Sigorta’nın anlaşmalı olduğu hastaneleri bu linkte hem harita üzerinden hem de liste şablonunda kolayca sorgulayabilirsiniz.
 • Ayrıca Anadolu Sigorta’nın anlaşmalı hastaneleri sorgulama ekranında poliçe tipinize, aradığınız hastane türüne ve anlaşmalı kurumların dâhil olduğu networke kadar birçok bilgiye de ulaşabilirsiniz.

Sağlığım Cepte Uygulaması

Tüm bu bilgilere kolayca ulaşabilmeniz için resmî internet sitesinin yanı sıra, aynı zamanda mobil işlemler için de Sağlığım Cepte uygulamasını kullanabilirsiniz. Anadolu Sigorta sağlık poliçe sorgulamadan, bebeğinizin aşı takibine kadar, siz ve ailenizin sağlığı hakkındaki tüm detaylara Sağlığım Cepte ile ulaşabilirsiniz.

 • Anadolu Sigorta’nın Sağlığım Cepte uygulaması sağlığınıza ait tüm detayları yönetebileceğiniz bir platformdur.
 • Adım sayar özelliği ile gün, hafta ve ay içindeki adımlarınızı grafikler yardımıyla görüntüleyebilirsiniz.
 • Ayrıca poliçe sorgulama işlemlerinizi de yine Sağlığım Cepte’den yapabilirsiniz. Hem kendi poliçeniz hem de ailenize ait poliçeleri sorgulayabilirsiniz.
 • Bunların dışında poliçenizin teminat detaylarınızı da sorgulayabilir, kalan kullanım haklarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Sağlığım Cepte iOS uygulamasını indirin

anadolu sigorta sağlığım cepte uygulaması

Sağlığım Cepte Android uygulamasını indirin

anadıolu sigorta sağlığım cepte uygulaması

Anadolu Sigorta Hasar Dosya Sorgulama, Anlaşmalı Servisler

Anadolu Sigorta kasko sigortası seçenekleri ile aracınız için ihtiyaç duyacağınız tüm sigorta teminatlarını tek bir poliçede alabilirsiniz. Örneğin yeni model aracınızın poliçenizin ilk yılında çalınması veya tamamen zarara uğraması durumunda Anadolu Kasko size güncel değeri kadar ödeme yapacaktır. Ayrıca Anadolu Sigorta anlaşmalı servisler konusunda geniş bir seçenek ağı sunar. Kapsamlı kasko paketi, ülke çapındaki birçok anlaşmalı servis istasyonuna bu sayede ulaşmanızı sağlar.

Kredi Notu Kasko İndirimi Sağlar mı?

Kasko Sigortası, Kasko Fiyatları, Kasko Değer Listesi 2022, Araç Kasko Değeri Sorgulama, Kasko Teklifi Alma

Zorunlu Araç Trafik Sigortası Fiyatları Hesaplama, Teklif Alma, Sorgulama, Genel Şartlar, Basamaklar

anadolu sigorta hasar dosya sorgulama, anadolu sigorta dosya sorgulama, anadolu sigorta hasar ihbar, anadolu sigorta hasar dosyası sorgulama, anadolu sigorta hasar dosya sorgula

Bunların dışında kaza durumunda aracınız anında tarafınızca veya şirket tarafından belirlenmiş anlaşmalı servislere götürülür. Sonrasında da herhangi bir ücret ödemeden, tamir edilen aracınızı teslim alabilirsiniz. Anadolu Sigorta hasar dosya sorgulama ve anlaşmalı servisler için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Anadolu Sigorta anlaşmalı servisler için tıklayın

Anadolu Sigorta hasar dosya sorgulama için tıklayın

Anadolu Sigorta Kasko Avantajları

 • Anadolu Sigorta kasko paketinde artan kasko değeri için ek ücret talep edilmez.
 • Hasarlı bir parça yenisi ile değiştirildiğinde aracınızın artan kasko değerini karşılamak için tazminat ödemelerinden kesinti yapılmaz.
 • Herhangi bir hasar sonrası kasko poliçeniz, sigortalanan hasar öncesi tutarı kadar geçerli kalır ve ekstra prim alınmaz.
 • Anadolu Kasko, hasarsızlık indirimi için bir bonus sistemi geliştirmiştir.
 • Aracınızın hasarsız geçen her yılı, hasarsızlık bonusunuzun derecesini yükseltir.
 • Poliçe süresi içinde cam kırılması ile ilgili taleplerde, anlaşmalı cam servis istasyonu tarafından onarılan bir hasar, hasarsızlık bonusunuzu etkilemeyecektir.
 • Ayrıca hasarsızlık bonusunuzu bir hak talebi olsa bile koruyacak ekstra bir teminat da satın alabilirsiniz.
 • Poliçe süresi boyunca aracınızın enflasyondan kaynaklanan kasko değer artışları otomatik olarak poliçenize yansıtılır.
 • Aracınızda hasar olması durumunda ilan edilen enflasyon oranına göre tazminat düzenlenir.

kasko, kasko sigortası, kasko teklifi al, kasko avantajları

 • Sürücü, yolcular ve araç dışındakiler için teminat imkânı da sunulmaktadır.
 • Size ve aracınızdakilere ek olarak, aracınızın başkalarına verebileceği zararlar da teminat altına alınır.
 • Kasko poliçeniz, aracınızdaki kişisel eşyalarınızı (mücevher, para, cep telefonu ve bilgisayar vb. hariç) teminat altına alır.
 • Kişisel eşyalarınız çalındığında profesyonel ekipmanlarınız da bu teminat kapsamına girer.
 • Deprem, toprak kayması, fırtına, dolu, aydınlatma, volkanik patlama, sel, grev, lokavt, isyan, sivil kargaşa, kötü niyetli eylemler ve terör kapsamı vardır.
 • Poliçeniz tüm yasal savunma giderlerinizi karşılar.
 • Poliçe kapsamındaki bir kaza sonucu sigortalının hemen veya iki yıl içinde malul olması hâlinde poliçede belirtilen tutarın bir kısmı ödenir.
 • Sigortalının poliçe kapsamındaki bir kaza sonucu yaralanması durumunda tüm sağlık giderleri poliçede belirtilen limit dâhilinde ödenir.
 • Spor yaralanmaları, deprem, terör, sel de ek teminatlarla karşılanabilir.
 • Başkalarına verilen zararlarda, trafik sigortası poliçesi kapsamındaki limiti aşan tutar için ödeme yapılır.

Anadolu Sigorta Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi Kaza Sigortası poliçeleri aşağıdaki riskleri kapsar:

 • Ölüm
 • Kalıcı sakatlık
 • Tıbbi tedavi
 • Günlük Tazminat

Poliçe, sigortalıyı, sigorta teminatının geçerlilik süresi boyunca meydana gelebilecek kazaların sonuçlarına karşı sigortalar. “Kaza” terimi, sigortalının kendi iradesi dışında yaralanması veya ölümü ile sonuçlanan ani ve harici bir olayı ifade eder. Aşağıdaki olaylar kaza olarak kabul edilir:

 • Ani ve beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan gazların solunması,
 • ani bir hareket sonucu kas ve sinirlerin yanması, gerilmesi, burkulması veya yırtılması,
 • yılan veya böcek ısırıklarının neden olduğu zehirlenme veya
 • bir ısırık sonucu kuduza yakalanma.

Ferdi Kaza Sigortası Ölüm Ödeneği

Kapsanan bir kaza, sigortalının hemen veya kaza tarihinden itibaren bir yıl içinde ölümüne neden olursa, sigorta bedeli hak sahiplerine ödenir.

Daimî Maluliyet Ödeneği

Sigortalının sigortalının hemen veya kaza tarihinden itibaren iki yıl içinde kalıcı maluliyetine yol açması hâlinde, sigortalının daimî maluliyet bedeli, tıbbi tedavisinin sona ermesini ve kalıcılığının kesin olarak belirlenmesini takiben sigortalıya ödenir.

Tıbbi Tedavi Yardımı

Sigortacı, kaza tarihinden itibaren bir yıl içinde yapılan doktor ücretleri ile ilaç, radyografi, banyo, masaj, hastane ve diğer gerekli tıbbi tedavi giderlerini (nakliye ve nakil masrafları hariç) sigortalı kaza sağlık giderleri tutarı kadar ödeyecektir. Kaza sonucu yapılan tıbbi tedavi giderlerinin de poliçe kapsamında olması şartıyla poliçede belirtilmiştir. Tedavi masrafları diğer sigorta sözleşmeleri tarafından karşılanıyorsa, bu masraflar öncelikli olarak bu sigorta kapsamında karşılanır.

Günlük Tazminat

Sigortalı, kaza nedeniyle geçici olarak çalışamaz duruma gelirse, poliçede belirtilen günlük tazminat ödenir. Günlük tazminat tutarı, geçici işten yoksun bırakma durumunda 200 gün süreyle ödenebilir.

Anadolu Sigorta İletişim

Analdolu Sigorta ile iletişim kurmak için müşteri hizmetleri telefon numarasını, yetkili acenteleri, bölge müdürlüklerini veya online müşteri destek birimini tercih edebilirsiniz. Anadolu Sigorta müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası +90 850 724 08 50 ile görüşerek 7/24 bilgi alabilir veya yüz yüze ziyaret planlayabilirsiniz.

Anadolu Sigorta Müdürlük ve Bölge Müdürlükleri

Anadolu Sigorta Genel Müdürlük

Adres: Rüzgarlıbahçe Mah. Çam Pınarı Sok. No: 6, Beykoz, İstanbul

Tel: +90 850 724 08 50

E-Posta: bilgi@anadolusigorta.com.tr

Anadolu Sigorta İstanbul Bölge Müdürlüğü

Adres: Rüzgarlıbahçe Mah. Çam Pınarı Sok. No: 6, Beykoz, İstanbul

Tel: +90 850 724 08 50

E-Posta: istanbulbolge@anadolusigorta.com.tr

Kadıköy Bölge Müdürlüğü

Adres: Küçükbakkalköy Mahallesi, Vedat Günyol Caddesi 20/11, Ataşehir, İstanbul

Tel: +90 850 724 08 50

E-Posta: kadikoybolge@anadolusigorta.com.tr

Akdeniz Bölge Müdürlüğü

Adres: Etiler Mah. Adnan Menderes Blv. No: 61F, Muratpaşa, Antalya

Tel: +90 850 724 08 50

E-Posta: akdenizbolge@anadolusigorta.com.tr

Batı Anadolu Bölge Müdürlüğü

Adres: Atatürk Cad. 92 Anadolu Sigorta Binası 2, Konak, İzmir

Tel: +90 850 724 08 50

E-Posta: batianadolubolge@anadolusigorta.com.tr

Orta Karadeniz Bölge Müdürlüğü

Adres: Kılıçdede Mahallesi, Ülkem Sokak, No: 8-A/7, İlkadım, Samsun

Tel: +90 850 724 08 50

E-Posta: ortakaradenizbolge@anadolusigorta.com.tr

Güney Anadolu Bölge Müdürlüğü

Adres: Reşatbey Mahallesi, 62029. Sok. 16/A, Seyhan, Adana

Tel: +90 850 724 08 50

E-Posta: guneyanadolubolge@anadolusigorta.com.tr

İç Anadolu Bölge Müdürlüğü

Adres: Söğütözü Mahallesi 2176. Sokak Platin Tower, No: 7/1, Çankaya, Ankara

Tel: +90 850 724 08 50

E-Posta: icanadolubolge@anadolusigorta.com.tr

Karadeniz Bölge Müdürlüğü

Adres: Karşıyaka Mahallesi, Yavuz Selim Blv. No: 507/A, Ortahisar, Trabzon

Tel: +90 850 724 08 50

E-Posta: karadenizbolge@anadolusigorta.com.tr

Marmara Bölge Müdürlüğü

Adres: Odunluk Mah. Akademi Caddesi, Zeno İş Merkezi, A Blok, No: 10/5, Nilüfer, Bursa

Tel: +90 850 724 08 50

E-Posta: marmarabolge@anadolusigorta.com.tr

Anadolu Sigorta Kıbrıs Şubesi

Adres: Memduh Asaf Sok. No: 8, Köşklüçiftlik, Lefkoşa, K.K.T.C.

Tel: +357 392 227 95 95

E-Posta: kibrissube@anadolusigorta.com.tr

Bir cevap

 1. […] Anadolu Sigorta […]

Bir Cevap Yazın